13 Ekim 2011 Perşembe

Narkule'de herşey tamam bir siz eksiksiniz!

Tepe İnşaat tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Narkule projesinde evler oturuma hazır durumda.
Tepe İnşaat tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Narkule Projesi, Back-Up işbirliği sayesinde daire sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Back-Up’ın tüm avantajlı hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek olan Narkule sakinleri seyahat, sağlık ve bilgilendirme servislerinden destek alabilecek.
Narkule Evleri sakinlerinin soru ve sorunlara, anında ve kişiye özel çözümler sunacak bir hizmet paketi özelliği taşıyan Back-Up, 7 gün ve 24 saat Türkiye’nin her yerinde hizmet vererek daire sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak. Back-Up, Back-Up ile yaşama, Dr.Back-Up ile sağlığa, Back-Up Travel ile seyahatlere değer katıyor.
Modern bir yapının kaliteli yaşam standardını büyüleyici bir manzara ile buluşturan 27 katlı Narkule projesi, 2+1 ile 3+1 daire seçenekleri ile toplam 108 adet konuttan oluşuyor. Ayrıca Maltepe Narkule Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere 31 Ekim’e kadar devam edecek olan, yüzde 5 peşinat ve 60 ay süresince yüzde 0,75’ten kredi avantajının yanı sıra, 12 ay boyunca yüzde sıfır faiz gibi çok avantajlı ödeme alternatifleri sunuluyor. Üstelik daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor.
‘Bazıları yüksek sever’ sloganıyla yola çıkan Narkule projesi, farklı mimarisi, sahip olduğu eşsiz Adalar manzarası ve oksijen deposu olan lokasyonunun yanı sıra sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Neredeyse tüm katlardan orman, deniz ve Adalar manzarasına sahip projede, ev sahiplerinin bu manzaradan sınırsız olarak yararlanabilmesi için her dairede balkon bulunuyor. Tüm cepheleri güneye bakan dairelerde tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığının ve manzaranın daha iyi hissedilebilmesini sağlıyor.
11 bin 571 metrekare alan üzerine inşa edilen Narkule Maltepe'de açık yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanı, sauna gibi sosyal mekanlar da yer alıyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen İstanbul Maltepe’de bulunan Narkule projesi, E-5’e 4 kilometre, Bağdat Caddesi’ne 7 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
Tel: 444 4 NAR – 444 4 627
Emlakşikayeti / Haber

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder