25 Ekim 2011 Salı

İstanbloom Zincirlikuyu; hayatın merkezinde bir proje!

Esin Yapı tarafından Zincirlikuyu’da inşası devam eden 170 rezidans konuttan oluşan İstanbloom 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde, mimarisi ve ayrıcalıklı proje özellikleriyle dikkat çekiyor.
ABD’deki Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından verilen LEED sertifakasına sahip Türkiye’nin sayılı projelerinden olan İstanbloom’da lüks ile ekonomik yaşam bir arada sunuluyor.
Türkiye’nin LEED sertifikasına sahip nadir konut projelerinden İstanbloom, ileri teknolojilerle enerji tasarrufu, klimatize ve aydınlatma sistemleri ve sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla yüzde yüz taze hava beslemeli,  çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte aidatlarda da tasarruf sağlıyor.

Şehrin tam merkezinde muhteşem İstanbul manzarasıyla çevreci özgün mimarinin buluştuğu İstanbloom Evleri benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

46 kattan oluşan projede iç içe tasarlanan çift cidarlı cephe ile kendi içinde doğal iklimlendirme sağlıyor ve tüm gün bina içinde temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.  İstanbloom ayrıca iç avluları ve kat bahçeleri ile de yeşille iç içe bir yaşam sunuyor.

Her dairede yer alan kat bahçelerinin yanı sıra projede 5 bin 600 metrekarelik yeşil alan ile birlikte koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, reflekte havuzlar, çocuk oyun alanları, kum havuzu, mini pazar yeri ve kafe alanları yer alıyor.

Tamamı akıllı dairelerden oluşan İstanbloom Zincirlikuyu'da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konut seçeneği sunuluyor.  Büyüklükleri 101 ile 306 metrekare arasında değişen dairelerin metrekare başlangıç fiyatları ise 5 bin dolar.

Tel: 0212 274 10 20
Emlakşikayeti / Haber

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder