24 Ekim 2011 Pazartesi

The İstanbul Veliefendi'de '0 faiz' imkanı!

İstanbul'un en merkezi yerleşim alanlarından Veliefendi'de, Koç grubuna ait arsa üzerinde, YDA & Kuruluş İnşaat tarafından projelendirilen ve inşasına başlanan The İstanbul Veliefendi'de fırsat dönemi başladı.
Konumlandırıldığı bölgenin önde gelen projesi The İstanbul Veliefendi'de 15 katlı 15 blok ve 35 katlı bir rezidans yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli daire tiplerinin sunulduğu ve cadde üzerinde sıralı dükkanların ve alışveriş bulvarının yer aldığı proje 68 bin 333 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.
Konut & Residence Blokları olarak 786 dairenin yer aldığı İstanbul Veliefendi Evleri'nde kısa süre geçerli olacak kampanyada, %25 peşinat ile 36 ay vadeye 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

Metrekare fiyatlarının 4500 TL'den başladığı The İstanbul Veliefendi konforlu ve lüks bir yaşam alanı sunuyor.

Her katta iki dairenin yer aldığı ve tavan yüksekliğinin net 3 metre olduğu projenin 48 bin metrekaresi sadece peyzaj alanlarına ayrıldı.

Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yer aldığı The İstanbul Veliefendi; kapalı otopark, çeşitli spor alanları, sauna, hamam, kreş ve kameralı güvenlik sistemi ile konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.
Telefon: 212 558 13 13
Emlakşikayeti / Haber

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder