27 Eylül 2011 Salı

Hilpark Suites İstinye; lüks yaşamın habercisi!

Bay İnşaat tarafından 2007 yılında İstinye’de hayata geçirilen Hilpark Suites İstinye’de 2010 yılının Nisan ayından buyana yaşam devam ediyor. İstinye Hilpark'ta yer alan konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor.

9 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Hilpark Suites İstinye’nin toplam inşaat alanı ise 34 bin metrekare olarak tasarlandı. Proje 5 katlı 2 blokta toplam 91 konuttan meydana geliyor.

1+1 konut tipinden 5+1 konut tipine kadar farklı alternatifler sunan Hilpark Suites İstinye’de 33 farklı tipte konut yer alıyor. Projenin şuana kadarki doluluk oranı ise yüzde 70.

Hilpark Suites İstinye'den konut sahibi olmak isteyen alıcılar minimum yüzde 25 peşinat veriyor. Kalan tutar için 120 aya yüzde 0,99 faiz oranı ile vadelendirme yapılabiliyor. Tamamı peşin ödemeler de ise bir miktar indirim söz konusu olabiliyor. Projedeki dairelerin satışında firma Tekstil Bank, Finans Bank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası’yla çalışıyor.

Hilpark Suites İstinye’de 1 oda 1 salon konutlar 88 ila 161 metrekare olarak; 2 oda 1 salon konutlar 133 ila 200 metrekare olarak; 3 oda 1 salon konutlar ise 181 ila 200 metrekare olarak tasarlandı.

İstinye Hilpark Suites Tago Mimarlıktan; Gökhan Altuğ ve kısa bir süre önce aramızdan ayrılan değerli mimar Tatsuya Yamamoto imzası taşımaktadır.
Hilpark Suites İstinye’de, açık-kapalı kullanılabilen ısıtmalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi, havuz kafe, güneşlenme terası, fitness center, sauna, buhar ve masaj odaları, pilates, yoga, step salonları, çocuklara özel 120 metrekare kapalı çocuk oyun bahçesi ve 40 metrekare çocuk oyun alanları bulunuyor.

Akıllı ev otomasyonu ve müzik sistemleri gibi donanımların bulunduğu Hilpark Suites İstinye’de ayrıca, Playstation, multimedya ve hobi odaları, toplantı odası, haftanın yedi günü hizmet veren restaurant/cafe, 24 saat hizmet veren teknik ve özel güvenlik servisi, concierge hizmetleri yer alıyor.

Tel: 0212 229 71 72
Emlakşikayeti / Haber

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder